Динамо програло Колосу

Колос впевнено переміг Динамо з рахунком 2:0 в останньому турі УПЛ.

Динамо — Колос: видео онлайн-трансляция матча — football.ua

“Динамо” двічі пропустило у другому таймі. На 54-й хвилині. Після обрізки Віктора Циганкова, Євген Морозко навісив у штрафний, де відзначився Володимир Лисенко.

На 70-й хвилині Микола Шапаренко збив Арні Вільхамссона і “привіз” пенальті. Ісландець впевнено реалізував 11-метровий. Кияни мали моменти, але реалізація підвела. У компенсований час Вадим Мілько отримав другу жовту картку і тепер не допоможе “Колосу” у наступному матчі.

У підсумку Динамо вийшло в кваліфікацію Ліги чемпіонів, незважаючи на поразку від Колоса (0:2).