Діти зі Сходу України отримали нові комплекти футбольної форми

Діти з міста Краматорськ, Донецької області отримали 50 комплектів професійної футбольної форми.


ІА “Центр новин” передало для дітей Донецької області нові комплекти футбольної форми Joma, яку вдалось закупити завдяки проведенню п’ятого щорічного благодійного футбольного матчу «Парламентський кубок – 2020» між командами «Збірною народних депутатів» та «Збірною журналістів України», який відбувся 4 липня 2020 року в Києві на стадіоні імені Віктора Баннікова.

Футбольний матч відбувався під патронатом Президента Української асоціації футболу України Андрія Павелка та за підтримки голови Асоціації футболу Донецької області Максима Єфімова.

Директор ФК «Авангард» Андрій Безсонний в коментарі ІА “Центр новин” розповів, що нове екіпірування викликало бурю емоцій у дітей.

«Нова футбольна форма стала справжнім сюрпризом для дітей м.Краматорська. Діти у захваті, і вже в найближчі матчі зіграють у новій формі. Дякую організаторам “Парламентського кубку” за такий спортивний подарунок, і за те, що підтримуєте дітей зі Сходу України», – сказав Андрій Безсонний.

Крім того, він відзначив, що ще один комплект футбольної форми також отримають діти м.Миколаївка Донецької області, де розташований філіал Академії ФК «Авангард».

У свою чергу, ФК «Авангард» висловлює подяку організаторам та учасникам матчу, за благодійний внесок для закупівлі футбольної форми Joma для дітей, в якій вони вже зовсім скоро матимуть можливість зіграти у Вищій лізі юнацького Чемпіонату України.

Відзначимо, що це не перша благодійна акція, яку організовують УАФ, УПЛ та ІА “Центр новин”.

Результатом 1-го «Парламентського кубку – 2016» стала побудова та облаштування кімнат корекційного центру «Прімавера» для дітей з обмеженими можливостями. Під час проведення 2-го «Парламентського кубку – 2017» був побудований та відкритий дитячо-спортивний майданчик в смт. Комишувасі, Попаснянського р-ну, Луганської області (за 10 км від лінії фронту). За результатами третього, четвертого «Парламентського кубку» – діти із Східної України отримали футбольну форму та екіпіровку для занять спорту.