«Укрзалізниця» відновлює послуги харчування в пасажирських поїздах

Акціонерна компанія «Укрзалізниця» відновлює послуги харчування в швидкісних пасажирських поїздах і розпочинає реалізацію кондитерських виробів, води та інших холодних напоїв у поїздах далекого прямування.

Як повідомила прес-служба компанії, під час подорожі швидкісними поїздами Інтерсіті+ та Інтерсіті пасажири можуть придбати не лише питну воду, холодні напої, а й продукти харчування в індивідуальній упаковці та готові страви, які попередньо розфасовані в щільно закриту тару й не потребують нагрівання.

«При цьому пасажири повинні дотримуватися таких правил: безпечна дистанція та перебування у вагоні-буфеті не більше двох осіб. Розносна торгівля з мобільного візка представниками кейтерингової компанії та доставка замовлення з вагона-буфета на місце наразі не здійснюються. Реалізація продуктів харчування в швидкісних поїздах здійснюється на підставі агентського договору з компанією «Вог Кафе», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в поїздах далекого сполучення пасажири можуть придбати холодні напої та кондитерські вироби.

У прес-службі підкреслили, що реалізація продуктів харчування в пасажирських поїздах стала можливою завдяки постанові Міністерства охорони здоров`я № 39 від 03 липня «Про внесення змін до тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при організації залізничних перевезень у період карантину в зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID -19)».