Разумков завтра відвідає Луганську, Донецьку та Харківську області

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 29 та 30 липня здійснить робочу поїздку до Луганської, Донецької та Харківської областей.

Про це повідомила прес-служба Верховної Ради.

У Донецькій області Разумков відвідає військову частину у місті Часів Яр та КПВВ «Майорське», де поспілкується з представниками місцевих адміністрацій, командуванням операції Об`єднаних сил, військовослужбовцями та прикордонниками.

У Луганській області голова парламенту ознайомиться з роботою 59-го військового мобільного госпіталю та поспілкується з особовим складом аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного Управління ДСНС України в Луганській області. Він також відвідає село Смолянинове, яке постраждало внаслідок лісових пожеж, Кудряшівську загальноосвітню школу та Луганський обласний фізкультурний центр «Олімп».

У Харківській області Разумков ознайомиться з роботою підприємств «ХАРТРОН» та «ФЕД» і відвідає державні підприємства «Харківський завод спеціальних машин» та «Чугуївський авіаційний ремонтний завод». Крім того, голова парламенту відвідає Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого і візьме участь у круглому столі щодо інтеграції виробництва та науки заради стійкого розвитку економіки.

Також програмою поїздки передбачено спілкування з представниками засобів масової інформації.