Twitter обмежив аккаунт сина президента США через відео про коронавірус

Соцмережа Twitter тимчасово обмежила аккаунт сина президента США Дональда Трампа молодшого після того, як він поширив відео, на якому лікар говорить про те, що ліки від коронавірусу COVID-19 існують а також виступає проти носіння масок.,

Дональд Трамп молодший впродовж 12 годин не матиме можливості розміщувати нові дописи в мережі.

Про обмеження аккаунта заявив речник компанії Twitter у вівторок, наголосивши, що син президента порушив правила «з поширення неправдивої, або потенційно шкідливої інформації щодо COVID-19», пише ГА.

Речник Дональда молодшого Енді Сураб’ян зазначив: «Те, що Twitter призупинив аккаунт Дональда молодшого за поширення вірусного відео на якому медики обговорюють свої погляди стосовно гідроксихлорохіну, є ще одним свідченням того, що гіганти високих технологій хочуть вбити вільне самовиявлення онлайн і це ще одне втручання до виборів проти голосів від Республіканської партії».

Президент США Дональд Трамп також поширив такі відео, хоча, на відміну від свого сина, він не завантажував його. Речник Twitter пояснив, що саме через цю різницю, не було вжито заходів щодо аккаунта президента.

Відео, на якому група лікарів виступає із сумнівними твердженнями щодо пандемії, зокрема заявляє про існування ліків від COVID-19, набуло популярності в Інтернеті в понеділок. У вівторок Twitter, Facebook та YouTube усунули це відео зі своїх платформ.