На всіх КПВВ на межі з окупованими Кримом та Донбасом створять сервісні центри – Мінреінтеграції

На контрольних пунктах в`їзду та виїзду на лінії дотику з тимчасово окупованими територіями Донбасу та на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримським півостровом облаштують сервісні центри.
Як повідомляє прес-служба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, про це заявив перший заступник міністра з питань реінтеграції ТОТ Ростислав Замлинський.

За його словами, у таких сервісних центрах заплановано відкрити аптечні пункти, невеликі магазинчики, кімнати для перебування батьків з дітьми, мобільні ЦНАПи, мобільні відділення ”Ощадбанку” тощо.

Окрім цього, у цих сервісних центрах громадяни з тимчасово окупованих територій зможуть отримати соціальну та правову допомогу, оформити документи, скористатися захищеним інтернет-зв’язком.

Поблизу кожного КПВВ буде передбачена транспортно-логістична інфраструктура, аби громадяни могли безперешкодно та швидко дістатися місця призначення на підконтрольній уряду території.

Облаштовувати та забезпечувати належні умови сервісних центрів буде окреме спеціально створене державне підприємство.

У міністерстві нагадали, що наразі на межі з окупованими Донбасом та Кримом працюють вісім КПВВ, чотири з яких – у Донецькій області (Гнутове, Майорське, Мар`їнка, Новотроїцьке), один – у Луганській області (Станиця Луганська) та три – на адмінмежі з Кримом (Каланчак, Чаплинка, Чонгар).