Netflix знімає в Києві бойовик із Жан-Клодом Ван Дамом

Фільм The Last Mercenary зніматимуть в Україні та Франції. За українську частину зйомок відповідатимуть компанії Star Media й Apple Tree (продюсер – Влад Ряшин).

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Netflix знімає в Києві бойовик із Жан-Клодом Ван Дамом

За його словами, зйомки вже розпочалися і триватимуть до осені. Він сподівається, що команда стрічки стане першою, хто отримає рібейти, пише Детектор медіа.

Міністр розповів, що це комедійний бойовик про політичні інтриги на державному рівні – The Last Mercenary. За сюжетом, події стрічки розгортатимуться у Франції, зйомки відбуватимуть в Києві та Парижі. Головні ролі виконають актори Жан-Клод Ван Дам і Албан Іванов.

Режисер – Девід Шарон, а оператор-постановник Т’єррі Арбогаст. Продюсери – Влад Ряшин, Жан-Шарль Леві та Оліас Барко.

«Головні відповідальні за частину зйомок у нас – міжнародна кінокомпанія Apple Tree і вітчизняні Star Media. Влад Ряшин, ви першопрохідці, з чим і вітаю! Хочу побачити результат», – написав Олександр Ткаченко.

«Ну що, тепер у українців є ще більше приводів оформити підписку на сервіс. Цікаво ж подивитися, як Україна перетвориться на Францію. Ну а ми разом з Жаном-Клодом тримаємо кулаки, щоб динаміка міжнародних зйомок у нас тільки зростала. Готові зустрічати зарубіжних кінопродюсерів!» – додав він.