В Україні завершився призов громадян на строкову військову службу «Весна 2020»

В Україні завершився призов громадян на строкову військову службу «Весна 2020», який тривав протягом травня – липня.
Як повідомили у прес-службі Міністерства оборони, призовними комісіями та військовими комісаріатами планове завдання виконано на 100 %.

«Призвано та відправлено до військ (сил) усього 16 460 осіб, із них до Збройних Сил України 9 тисяч осіб; Національної гвардії України – 5 460 осіб; Державної спеціальної служби транспорту – 700 осіб; Державної прикордонної служби України – 1 300 осіб», – йдеться у повідомленні.
Наголошується, що усім призовникам перед вирушенням до війська робили тести на коронавірус. Також протягом двох тижнів вони розміщувалися окремо від іншого особового складу. «Завдяки вжитим заходам не допущено виникнення небезпечної хвороби серед призовників та молодого поповнення, яке надійшло на комплектування військових частин», – йдеться у повідомленні.
У Міноборони зауважили, що особливістю чергового призову стало відправлення до військових частин призовників у віці 18-19 років лише за їх власним бажанням (за відповідними заявами) та можливості надання відстрочок від призову на строкову військову службу випускникам закладів освіти цього року, які бажають навчатися для отримання наступного вищого рівня освіти.