Доходи Дональда Трампа в 2019 році склали майже півмільярда доларів

Дональд Трамп оприлюднив свою податкову декларацію. За 2019 рік президент США заробив не менше 446 мільйонів доларів. Документ опублікований на сайті Бюро з питань етики при уряді США.

Основними джерелами доходів Трампа в минулому році стали його резиденція в Мар-а-Лаго (штат Флорида), курорт в Майамі і готель Trump International в Вашингтоні. Глава Білого дому також отримує гроші від Гільдії кіноакторів США і від продажів своєї книги “Мистецтво укладати угоди”, повідомляє Радіо Свобода.

На початку липня Верховний суд США постановив передати прокурорам в Нью-Йорку податкові декларації Трампа за дев’ять років. До Конгресу інформація про доходи глави Білого дому спрямована не буде.

Крім того, позов до Трампу подавали три комітети Конгресу. Вони вимагали від президента розкриття фінансової інформації. Однак Верховний суд відмовив законодавцям і надав право прийняти рішення судам нижчих інстанцій. Це означає, що до президентських виборів в США в листопаді цього року Конгрес з податковими деклараціями Трампа не ознайомили.

У червні 2015 року, перед висуненням на пост президента, Трамп заявив, що його статки становлять майже 8 мільярдів 800 мільйонів доларів. Однак журнал Forbes тоді оцінив стан Трампа в два рази менше.

У квітні 2020 року Forbes оцінив статки президента в 2 мільярди 1 мільйон доларів, на один мільярд менше у порівнянні з жовтнем 2019 року.