У Twitter розповіли, як хакери отримали доступ до внутрішніх ресурсів

Організатори масового злому облікових записів в Twitter хакери використовували фішингову атаку для отримання доступу до внутрішніх інструментів компанії.

Про це повідомляється в блозі Twitter.

В ніч з 15 на 16 липня група хакерів зламала 130 облікових записів відомих діячів з США в соціальній мережі Twitter. Зокрема, в розпорядженні кіберзлочинців виявилися акаунти колишнього президента США Барака Обами, бізнесмена Ілона Маска і реп-виконавця Каньє Уеста. Незабаром після атаки в Twitter заявили, що хакери використовували інструменти, доступні тільки співробітникам компанії.

Попередні результати розслідування показали, що кіберзлочинці отримали доступ до внутрішніх систем Twitter, організувавши попередню хакерську атаку на деяких співробітників компанії. Відзначається, що співробітники Twitter піддалися фішинговій атаці. Так називають вид шахрайства, спрямований на отримання доступу до паролів та іншої конфіденційної інформації.

Ця атака дозволила хакерам спочатку отримати доступ кільком облікових записів співробітників Twitter, а після цього і до внутрішньої мережі компанії. У Twitter запевнили, що в компанії вдосконалять методи захисту внутрішніх систем від несанкціонованого доступу, а також проведуть додаткову підготовку співробітників.