Федеральна комісія із зв’язку збирає коментарі по петиції щодо цензури в соцмережах

Федеральна комісія із зв’язку протягом 45 днів буде приймати коментарі з приводу петиції, поданої адміністрацією Трампа з метою домогтися введення нових правил прозорості щодо модерування контенту в соціальних мережах.

Про це заявив у понеділок голова Комісії Аджіт Пай.

Пай проігнорував заклики демократів, які вимагали відхилити петицію без публічного обговорення. Президент Дональд Трамп доручив Національному управлінню з телекомунікацій і інформації Міністерства торгівлі подати петицію після того, як в травні адміністрація «Твіттера» позначила його пости про шахрайство при голосуванні по пошті, попередивши читачів про необхідність перевірки фактів.

Раніше Пай говорив, що не бачить, яку роль Комісія може грати в регулюванні соцмереж, проте в понеділок він сказав, що Комісії слід вітати активну дискусію. «Американський народ заслуговує можливості висловитися і ми дамо йому таку можливість», – сказав він.

Член комісії демократ Джеффрі Старкса написав в «Твіттері», що обговорення з даного питання слід вести в Конгресі. Він запропонував направити отримані коментарі на розгляд законодавцям.