Twitter на час заблокував акаунт виборчої кампанії Трампа

Американська компанія Twitter тимчасово заблокувала акаунт виборчої кампанії президента США Дональда Трампа в цій соціальній мережі.

Своє рішення представники корпорації – слідом за Facebook – в середу, 5 серпня, пояснили тим, що одна з розміщених там записів містила неправдиву інформацію про вірус нового типу.

Як уточнили в прес-службі, “були порушені правила Twitter про дезінформацію, що стосується COVID-19”. У корпорації додали, що вводять в оману відомості повинні бути видалені, щоб власникам облікового запису була знову надана можливість писати в мережі мікроблогів.

Через деякий час ця вимога була виконана, і, за даними телеканалу CNN, блокування було знято.

Представник штабу Трампа Кортні Парелло в свою чергу звинуватила корпорації в Силіконовій долині в упередженості по відношенню до глави Білого дому і висловила думку, що вони “не є арбітрами істини”.

Як і у випадку з Facebook, пост був відео з фрагментом інтерв’ю Трампа телеканалу Fox News, де американський лідер виступив з твердженням, що діти “практично несприйнятливі до COVID-19”. Телеканал NBC News раніше уточнив, що заснована Марком Цукербергом компанія в перший раз видалила пост президент США через дезінформацію про вірус нового типу.

В середині травня італійські лікарі вивчили, зокрема, випадки виникнення нового запального синдрому у дітей і припустили його взаємозв’язок з вірусом SARS-CoV-2. Результати дослідження були опубліковані в одному з найстаріших і авторитетних медичних журналів The Lancet.