Дружина першого помічника Зеленського оформила елітну квартиру в Києві і землю на березі Дніпра

Дружина першого помічника президента Сергія Шефіра навесні 2020 року оформила право власності на квартиру преміум-класу в новому житловому комплексі в центрі Києва і ділянку в селі Лебедівка Вишгородського району.

Про це свідчать дані Державного реєстру прав на нерухоме майно, передають “Нашi грошi”.

За даними реєстру, Лариса Шефір 3 березня зареєструвала право власності на квартиру площею 99,6 кв. м в ЖК Chicago Central House, девелопером якого є Saga Development Андрія Вавріша. Цей житловий комплекс знаходиться по вул. Антоновича, 44, біля стадіону “Олімпійський”.

Крім того, Лариса Шефір в травні зареєструвала право власності на куплену ділянку площею 0,37 га в селі Лебедівка.

Власниками сусідніх ділянок є керуючий партнер юридичної фірми Integrites Олексій Фелів, директор з юридичних питань групи “Нафтогаз” Ярослав Теклюк, радник юридичної компанії Aequo Євген Левицький.

Також ряд прилеглих ділянок оформлена на Володимира Лімакова – це співвласник ряду компаній, які отримали гектари лісу в Пірновському лісництві на території Лебедівської сільської ради (ТОВ “Джой Форест плюс” – 23 га, ТОВ “Лебедівський лісовичок” і ТОВ “Лебедівський лісовичок плюс” – 6 48 га).
Також на Лімакова оформлені ряд компаній зокрема, чотири фірми з назвою ТОВ “Рів’єра Велнес” (“Рів’єра Велнес 1” і т.д.), а також 60 компаній під назвою “Лебедівка пляж”.

Також Лариса Шефір в червні оформила на себе дві ділянки в с. Іванковичі, які утворилися в результаті поділу більшого ділянки.

Крім згаданої вище нерухомості, у власності Лариси Шефір також п’ять квартир в Києві і одне нежитлове приміщення у спільній власності.

Лариса Шефір є фізичною особою-підприємцем, основним видом діяльності якої зазначено надання в оренду та експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

До квітня 2019 року вона була співвласницею ТОВ “Норин Плюс” разом з дружиною президента Оленою Зеленської та головою бюджетного комітету ВР Юрієм Арістовим (“Слуга народу”).

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський призначив Сергія Шефіра своїм першим помічником 21 травня 2019 року. Раніше Шефір був художнім керівником, сценаристом і продюсером “Студії Квартал-95”.

Після обрання президентом, Володимир Зеленський переоформив свій бізнес на своїх давніх партнерів. При цьому найбільша кількість активів Зеленського оформили саме на Сергія Шефіра: Зеленський передав йому свої частки в восьми компаніях.