У Китаї відзвітували за відновлення зайнятості після епідемії коронавіруса

Після подолання епідемії коронавіруса в Китаї спостерігається стабільне відновлення сфери зайнятості, повідомляє Сіньхуа з посиланням на відповідну заяву міністра трудових ресурсів і соціального забезпечення КНР Чжан Цзинаня.

В останні тижні і місяці в містах та селищах міського типу, за статистичними даними, щомісяця створювалося близько одного мільйона робочих місць; в лютому, на який припав пік епідемії, цей показник знижувався менш, ніж до 400 тис. За перші півроку загальна кількість нових робочих місць по країні в цілому досягло 5,64 млн. Це відстає від цільового показника на рік, але становить від нього майже дві третини (63%).

Міністр особливо відзначив зниження рівня безробіття, який в порівнянні з лютим, до червня знизився з 6,2% до 5,7%. Він підкреслив, що його відомством приймаються послідовні заходи щодо забезпечення роботою і зарплатою ключових груп населення, перш за все випускників вузів, а також робітників-мігрантів з сільської місцевості. Пом’якшення напруженості із зайнятістю Чжан Цзинань охарактеризував як результат прийнятих державою заходів, зокрема, скорочення підприємствам внесків на соціальне страхування.