Динамо в Лізі Чемпіонів може зіграти з Ренном та Рапідом

У швейцарському Ньоні щойно відбулося жеребкування 2-го відбіркового раунду (Q2) Ліги чемпіонів 2020/21.

У другій кваліфікації команди розподілені на два шляхи – чемпіонів та нечемпіонов.

Київське «Динамо» як віце-чемпіон України розпочне виступи з Q3 шляху нечемпіонов. А з раунду Q2 стартують 6 команд, які жеребкуванням розподілені на 3 пари. І після жеребкування стало відомо, що хто може стати першим суперником киян, що мають статус сіяних в Q3 («Бешикташ» не входить в їх число через високий рейтинг), пише Sport ua.

Можливі суперники «Динамо» Київ у Q3 Ліги чемпіонів:

«Ренн» (Франція) [може потрапити відразу в групу, якщо звільниться вакансія чемпіона ЛЕ]

Переможець пари АЗ Алкмар (Нідерланди) – «Вікторія» (Плзень, Чехія)

Переможець пари «Локомотива» (Загреб, Хорватія) – «Рапід» (Відень, Австрія)

ПАОК (Греція), якщо переграє турецький «Бешикташ»

У Q2 шляху чемпіонів візьмуть участь 20 команд, розподілених на 10 пар. У їх числі – 17 переможців Q1, а ще з Q2 стартують три команди – «Динамо» Загреб (Хорватія), «Янг Бойз» (Швейцарія) і «Мідтьюлланд» (Данія).

Брестське «Динамо», за яке виступає українці Артем Мілевський, Євген Хачеріді та Олександр Нойок, спочатку спробує в Q1 пройти «Астану» з Казахстану, а в разі успіху поміряється силами в Q2 з переможцем пари «Коннас-Кі Номадс» (Уельс) – «Сараєво» (Боснія і Герцеговина).

Угорський «Ференцварош» під керівництвом українського наставника Сергія Реброва, якщо в Q1 пройде шведський «Юргорден», у 2-му раунді кваліфікації зіграє з переможцем пари «Селтік» (Шотландія) – «Рейк’явік» (Ісландія).

Протистояння Q2 будуть складатися з одного матчу, який пройде 25 або 26 серпня 2020 року.