Затверджено календар першого кола УПЛ сезону-2020/2021

Відбулося затвердження календаря першого кола наступного розіграшу чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги, повідомляє офіційний сайт УПЛ.

У наступному сезоні візьмуть участь 14 команд. Остаточний календар чемпіонату буде опубліковано після матчів 30-го туру першої ліги.

Прем’єр-ліга-2020/2021 (перше коло)

1 тур

«Шахтар» — «Колос»

«Олімпік» — «Динамо»

«Десна» — «Зоря»

«Олександрія» — «Маріуполь»

Команда ПФЛ — «Дніпро-1»

«Ворскла» — Команда ПФЛ

«Львів» — Команда ПФЛ

2 тур

«Шахтар» — Команда ПФЛ

«Десна» — «Динамо»

«Зоря» — «Маріуполь»

«Колос» — «Львів»

Команда ПФЛ — «Олександрія»

«Дніпро-1» — «Олімпік»

«Ворскла» — Команда ПФЛ

3 тур

«Зоря — «Шахтар»

«Динамо» — «Львів»

Команда ПФЛ — «Десна»

Команда ПФЛ — «Колос»

«Олександрія» — «Ворскла»

«Дніпро-1» — «Маріуполь»

«Олімпік» — Команда ПФЛ

4 тур

«Шахтар» — «Олімпік»

Команда ПФЛ — «Динамо»

«Львів» — «Зоря

«Десна» — Команда ПФЛ

«Колос» — Команда ПФЛ

«Олександрія» — «Дніпро-1»

«Ворскла» — «Маріуполь»

5 тур

«Десна» — «Шахтар»

«Динамо» — «Зоря»

«Колос» — «Маріуполь»

«Олімпік» — «Олександрія»

«Дніпро-1» — «Ворскла»

Команда ПФЛ — «Львів»

Команда ПФЛ — Команда ПФЛ

6 тур

«Шахтар» — «Львів»

Команда ПФЛ — «Динамо»

«Зоря» — «Колос»

«Дніпро-1» — «Десна»

«Олександрія» — Команда ПФЛ

Команда ПФЛ — «Маріуполь»

«Олімпік» — «Ворскла»

7 тур

«Ворскла» — «Шахтар»

«Динамо» — «Олександрія»

«Зоря» — Команда ПФЛ

«Десна — «Олімпік»

«Колос» — Команда ПФЛ

«Львів» — «Дніпро-1»

Команда ПФЛ — «Маріуполь»

8 тур

«Шахтар» — «Маріуполь»

«Дніпро-1» — «Динамо»

Команда ПФЛ — «Зоря»

«Олександрія» — «Десна»

«Колос» — «Олімпік»

«Львів» — «Ворскла»

Команда ПФЛ — Команда ПФЛ

9 тур

«Динамо — «Шахтар»

«Зоря — «Ворскла»

«Десна» — Команда ПФЛ

«Дніпро-1» — «Колос»

«Олександрія» — «Львів»

«Олімпік» — «Маріуполь»

Команда ПФЛ — Команда ПФЛ

10 тур

«Шахтар» — «Олександрія»

Команда ПФЛ — «Динамо»

«Олімпік» — «Зоря»

«Десна — «Львів»

«Ворскла — «Колос»

Команда ПФЛ — «Дніпро-1»

Команда ПФЛ — «Маріуполь»

11 тур

«Дніпро-1» — «Шахтар»

«Динамо» — «Ворскла»

Команда ПФЛ — «Зоря»

«Колос» — «Десна»

«Олександрія» — Команда ПФЛ

«Львів» — «Маріуполь»

Команда ПФЛ — «Олімпік»

12 тур

«Шахтар» — Команда ПФЛ

«Маріуполь» — «Динамо»

«Зоря» — «Дніпро-1»

«Десна» — «Ворскла»

«Колос» — «Олександрія»

«Олімпік» — Команда ПФЛ

«Львів» — Команда ПФЛ

13 тур

Команда ПФЛ — «Шахтар»

«Динамо» — «Колос»

«Олександрія» — «Зоря»

«Десна — «Маріуполь»

Команда ПФЛ — «Дніпро-1»

«Олімпік» — «Львів»

«Ворскла» — Команда ПФЛ