Уряд зробив ряд призначень в Міністерстві промисловості

Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні схвалив низку розпоряджень щодо кадрових призначень у Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості.

Про це представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан написав у Фейсбуці.

“Було проведене позачергове засідання Кабміну, під час якого урядовці прийняли низку розпоряджень про кадрові призначення у Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України. Зокрема, було вирішено призначити: Іващенка Валерія Володимировича — першим заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості України; Немілостівого Віталія Олександровича — заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості; Петровського Юрія Олександровича — заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості України з питань європейської інтеграції; Коваленка Тараса Васильовича — заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації”, – повідомив Мокан.

За його словами, також було протокольне рішення щодо призначення Ігоря Яковлєва на вакантну посаду державного секретаря цього відомства (шляхом укладення з ним контракту про проходження державної служби на період дії карантину).