Притула йде в мери Києва

Ведучий “Нового каналу”, шоумен Сергій Притула йде в мери Києва від Партії «Голос». Відповідне рішення 11 серпня ухвалили на з’їзді партії.

“Я балотуюся кандидатом на міського голову міста Києва”, – заявив телеведучий.

За його словами, він розуміє скепсис щодо себе, але запевняє, що “йде не один”, а з командою фахівців. Також обіцяє, що йому “не набридне” і він не залишить посаду у разі виграшу.

“Як будь-яка нормальна людина я хочу бачити кращий Київ, чистий, безпечний, інклюзивний, незагазований, з розумним будівельним плануванням, а не захаращеним. Я не хочу бачити, як у Києві люди старіють у заторах”, – сказав він.

Також він зазначив, що Київ має найбільший бюджетом після державного.

На думку Притули, його витрачають “злочинно”.

“Лише в Києві можуть виділяти мільярди на будівництво метро, але за шість років не з’являється жодної станції. Лише в Києві можуть закласти на ремонт Шулявського мосту 600 млн, а він обходиться в 1,7 млрд”.

Притула вважає, що “за такі гроші”, як має Київ, можна робити більше.

За його словами, у списку людей, з якими він іде на вибори, виборці не знайдуть ”весільних фотографів, ви не знайдете там моїх кумів, моїх інститутських друзів чи учасників шоу ”Вар’яти”.

Раніше, Притула підтвердив, що розглядає можливість своєї участі у виборах мера Києва.

Нагадаємо, Притула раніше потрапляв у рейтинги кандидатів на посаду мера Києва, його коефіцієнт підтримки виборців у межах 8%.