ПриватБанк поскаржився в НАБУ на суддю у справі за позовом компаній Суркісів

Державний ПриватБанк звернувся в Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) з заявою про протиправне призначення судді Печерського районного суду Києва Сергія Вовка на справу № 757/7499/17 за позовом офшорних компаній братів Суркісів про порядок виконання рішення суду від 2017 року про зобов’язання ПриватБанку обслуговувати їх депозити.

«У діях судді Печерського районного суду Києва Вовка вбачаються ознаки кримінальних злочинів, а саме: зловживання владою і втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду», – повідомила прес-служба банку в четвер.

У заяві в НАБУ банк, зокрема, підкреслив, що суддя Вовк прийняв до розгляду заяви позивачів в порушення вимог законодавства та зловживаючи службовим становищем.

Як повідомлялося, ПриватБанк 10 серпня звернувся до Печерського районного суду Києва із заявою про відсторонення судді Вовка від розгляду справи № 757/7499/17 за позовом офшорних компаній братів Суркісів про порядок виконання рішення суду від 2017 року про зобов’язання державного ПриватБанку обслуговувати їх депозити, розміщені в 2012-2014 роках на рахунках кіпрської філії фінустанови.
Згідно з повідомленням прес-служби ПриватБанку, заява банку про відсторонення Вовка має бути розглянуто іншим суддею Печерського районного суду Києва до наступного засідання у справі, призначеного на 14 серпня.