МЗС України видаватиме електронні візи для громадян Індії, Південної Африки та Філіппін

Міністерство закордонних справ України заявляє, що починає видавати електронні візи для громадян Індії, Південної Африки та Філіппін.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

”З 14 серпня 2020 року МЗС України розпочинає централізоване оформлення українських електронних віз (е-Віза) громадянам Індії, Південної Африки та Філіппін”, – заявили у зовнішньополітичному відомстві.

Зокрема, українська е-Віза видається для поїздок в Україну з діловою, приватною, туристичною метою, для лікування, діяльності у сфері культури, науки, освіти, спорту, а також представникам іноземних ЗМІ.

Для її оформлення необхідно: зареєструватись можна на веб-платформі МЗС за посиланням (доступ відкривається з 14 серпня) і в режимі онлайн заповнити анкету, завантажити фотокартку та скановані копії документів (паспорт, запрошення тощо), сплатити банківською карткою консульський збір, а також отримати готову е-Візу на електронну пошту (надсилається у форматі pdf).

Для в’їзду потрібно роздрукувати отриману е-Візу та пред’явити разом з паспортом прикордонним органам України у пунктах пропуску через державний кордон.

В МЗС перевагами е-візи назвали дистанційне подання документів у будь-який зручний час, отримання такої візи без відвідування консульської установи, можливість відстежувати онлайн стан її оформлення, централізоване оформлення усіх е-Віз в МЗС та постійна інформаційна підтримка заявників: evisa@mfa.gov.ua

Водночас для громадян зазначених держав також залишається чинним стандартний порядок оформлення українських віз у закордонних дипломатичних установах України.