Палата представників Конгресу США 22 серпня проголосує за проектом про роботу пошти

Палата представників Конгресу США 22 серпня збереться на голосування по законопроекту про роботу Поштової служби країни (United States Postal Service, USPS).

Про це йдеться в поширеній у понеділок заяві лідера демократичної більшості в нижній палаті Стені Хойера (від штату Меріленд).

Як повідомила в п’ятницю газета The New York Times, Поштова служба США раніше попередила владу американських штатів про небезпеку затримок в процесі голосування в віддаленому режимі на виборах глави держави.

“Очікується, що палата збереться 22 серпня для розгляду законопроекту про Поштовій службі. Перше голосування очікується о 11:00”, – наголошується в тексті.

Дональд Трамп неодноразово критикував ідею голосування поштою через непрозорість цієї процедури і надмірно тривалої обробки бюлетенів при такому сценарії. За словами американського лідера, через можливі порушень при такому способі голосування вибори в листопаді можуть стати найбільш нечесними в історії.

Представники Демократичної партії США вважають, що в умовах пандемії подібний варіант голосування – єдина можливість взяти участь у виборах без ризику заразитися на виборчих дільницях.

59-е вибори президента намічені на 3 листопада. Кандидатом від демократів на них, як очікується, буде Байден, від республіканців – Трамп.