Резиденція президента України в Маріїнському палаці стане доступною для екскурсій

З п’ятниці, 4 вересня, церемоніальна резиденція президента України в Маріїнському палаці стане доступною для екскурсій.

Про повідомляє Офіс президента.

Маріїнський палац

“Церемоніальна резиденція Президента України, яка розміщується в Маріїнському палаці, стане доступною для екскурсій з 4 вересня 2020 року. Відвідати палац можна буде у п’ятницю, суботу та неділю, з 10:00 до 17:00”, – йдеться у повідомленні.

Маріїнський палац

Щоб потрапити на 45-хвилинну екскурсію до Маріїнського палацу потрібно попередньо забронювати дату та час свого візиту на сайті, а безпосередньо перед початком екскурсії – купити квиток.

Відомо, що вартість квитка становить 150 грн, для пільгових категорій громадян – 75 грн. Безкоштовними екскурсії будуть для дітей до 7 років. Зокрема під час екскурсії палацом можна буде ознайомитися з експозицією картин та подарунків президентів України, церемоніальною залою, залою для переговорів.

Щочетверга доступ до палацу матимуть лише організовані групи школярів, у них буде особлива програма екскурсії з урахуванням їхнього віку, класу та специфіки історичного періоду, який вони вивчають.

“Цей палац має довгу та складну історію. Але це також частина української історії. І я вважаю, правильно відкрити двері палацу для всіх людей, всіх українців, щоб кожен зміг торкнутися сторінок цієї історії: інколи драматичних, а інколи – визначних”, – зауважив Володимир Зеленський.