Суд відмовився закрити кримінальну справу стосовно Майкла Флінна

Апеляційний суд США відмовився закрити кримінальну справу стосовно колишнього радника президента Дональда Трампа Майкла Флінна.

Апеляційний суд округу Колумбія повторно розглянув раніше прийняте рішення і відмовився наказати судді задовольнити прохання Міністерства юстиції про закриття справи.

Екс-радник Трампа зізнався у співпраці з керівництвом РФ - . Преса України - новини, свіжі новини, останні новини. uapress.info

Постанова дозволяє окружному судді Емметом Саллівану заслухати аргументи сторін і прийняти рішення про те, чи слід задовольнити прохання Мін’юсту.

Суддя підкреслив, що хоче уважно розглянути прохання, перш ніж винести рішення.

Справа Флінна розглядається в рамках розслідування щодо втручання РФ у вибори президента США в 2016 році.

У лютому 2017 року Флінн був змушений піти у відставку з поста помічника президента Дональда Трампа з національної безпеки через те, що нібито не в повній мірі поінформував віце-президента Майкла Пенса про бесіди з Сергієм Кисляком, який в той час був послом Росії в США.

Трамп і його ключові помічники неодноразово відкидали підозри в будь-яких неправомірних контактах з російськими офіційними особами в період передвиборної кампанії 2016 року. Москва також безліч разів називала безпідставними твердження про спроби вплинути на хід президентських виборів в США.