Учасники Тристоронньої контактної групи мають продовжити свою діяльність – глава МЗС Франції

Міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро заявляє, що учасники Тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації на Донбасі мають продовжити свою діяльність.

Про це він сказав на спільній прес-конференції у Києві з міністрами закордонних справ України Павлом Клімкіним і Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром.
Еро зауважив, що ситуація на сході України нестабільна.

“Ми хочемо уникнути подальшого погіршення (ситуації), і цей ризик існує. Ми чітко заявляємо сепаратистам і російській стороні, що напруга має зменшитися, а безпекова ситуація зберігати сталий характер. А для цього необхідно надати певний політичний горизонт, діалог має тривати в Мінську між різними сторонами, залученим до конфлікту”, – сказав Еро.

Він також наголосив, що необхідно забезпечити доступ міжнародних спостерігачів до українсько-російського кордону, чого на сьогодні немає.
Крім того, Еро відзначив, що Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ працює на сході України в небезпечних умовах.

“Без конструктивних конкретних зобов`язань з боку України, але так само і Росії, стосовно виборів, стосовно особливого статусу цього регіону медіація Франції і Німеччини втратить свій сенс”, – додав Еро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.