Хакери активізували атаки на сайти Трампа напередодні виборів

Експерти з кібербезпеки відзначають активізацію хакерських атак на сайти, пов’язані з передвиборним штабом президента Дональда Трампа і його компаніями, напередодні виборів в США.

У компанії Cloudflare, яка займається забезпеченням безпеки цифрових платформ штабу, вважають, що це може свідчити про підготовку до більш масштабного цифровому нападу. Про це свідчить електронне листування, з якої ознайомилося агентство Reuters.

Багато компаній і організації звертаються до Cloudflare для захисту від DDoS-атак, які спрямовані на відключення сайтів шляхом наведення їх шкідливим трафіком.

Як свідчить внутрішня електронне листування топ-менеджерів Cloudflare від 9 липня, кількість і серйозність атак на сайти Трампа збільшилися за попередні два місяці і досягли рекордного рівня в червні. Загальна кількість атак в листах не вказано.

Cloudflare не дала прямої відповіді на питання про листи або їх зміст. Компанія заявила, що надає послуги безпеки передвиборчим штабам обох кандидатів, і відмовилася відповідати на подальші питання про характер або деталі її роботи.

«Ми спостерігаємо збільшення числа кібератак, спрямованих на політичних кандидатів. Ми продовжимо працювати над тим, щоб ці атаки не завадили вільним і чесним виборам», – заявила компанія.

Представник штабу Трампа від коментарів утримався. Штаб Байдена відмовився коментувати співпрацю з Cloudflare або будь-які атаки на свої сайти.

Представник Trump Organization заявила, що жоден з сайтів корпорації не був відключений в результаті кібератак.