У МАУ повідомили про суттєве скорочення програми польотів на період із 1 вересня до 24 жовтня

Найбільший український авіаперевізник – компанія «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ) повідомила про суттєве скорочення програми польотів на період із 1 вересня до 24 жовтня у зв`язку з рішенням Кабінету міністрів про тимчасову заборону в`їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства.

Як повідомила прес-служба авіаперевізника, ініціатива уряду разом із обмеженнями на в`їзд українців до низки країн світу, в умовах кризи на авіаринку, створює гостро негативні тенденції для роботи як МАУ, так і галузі загалом.

Відзначається, що в зв`язку із зазначеними обмеженнями МАУ була змушена оперативно скасувати низку рейсів.

«Із 14 вересня повністю скасовано: Київ – Запоріжжя; Київ – Мадрид; Київ – Барселона; Київ – Женева; Київ – Берлін; Київ – Кишинів. Також були скорочені частоти за такими маршрутами: Київ – Одеса, Київ – Дюссельдорф, Київ – Брюссель, Київ – Тель-Авів, Київ – Харків, Київ – Дніпро», – йдеться в повідомленні.

Згідно з оновленою програмою польотів, у період до 24 жовтня рейси МАУ здійснюватимуться за таким розкладом:

Київ – Львів – щопонеділка, щочетверга та щоп`ятниці в першій половині вересня, з 16.09 – щопонеділка, щосереди та щоп`ятниці. Зворотні рейси – щопонеділка, щосереди та щоп`ятниці. Із 1 жовтня – 6 разів на тиждень, крім вихідних. Зворотні рейси – кожного наступного дня. Крім рейсу щоп`ятниці – рейси в зворотному напрямку щонеділі.
Київ – Одеса – щоденна програма. Зворотні рейси – кожного наступного дня.
Київ – Херсон – щоп`ятниці та щонеділі зі зворотними рейсами щосуботи та щопонеділка. Рейси за цим напрямком виконуватимуться до 21.09.
Київ – Харків – старт рейсів заплановано з 14 вересня, щопонеділка, щосереди та щоп`ятниці. Зворотні рейси щопонеділка, щосереди та щоп`ятниці.

Із жовтня – 6 разів на тиждень, крім суботи. Рейси у зворотному напрямку виконуватимуться наступного дня після прильоту.

Київ – Дніпро – старт оборотних рейсів заплановано з 14 вересня, щопонеділка, щосереди та щоп`ятниці. Зворотні рейси – щопонеділка, щосереди та щоп`ятниці. Із жовтня – рейси 6 разів на тиждень, крім суботи.

Зазначається, що також виконуватимуться міжнародні рейси.

Київ – Амстердам – чотири рази на тиждень у рамках регулярної програми – щопонеділка, щоп`ятниці, щосуботи та щонеділі. Із 30 вересня з`явиться додаткова частота щосереди. У цьому напрямку виконуватимуться оборотні рейси.
Київ – Лондон – у вересні заплановано рейси 2 та 3 вересня, а також із 2 жовтня три частоти регулярної програми – оборотні рейси щопонеділка, щосереди та щоп`ятниці.
Київ – Париж – оборотні рейси щопонеділка, щосереди та щонеділі, з 25 вересня – додаткова частота щоп`ятниці та з 3 жовтня – щосуботи.
Київ – Брюссель – із 2 жовтня оборотні рейси щопонеділка, щосереди та щоп`ятниці.
Київ – Мілан (MXP) – Київ – оборотні рейси щопонеділка та щоп`ятниці, з додатковим рейсом 17 вересня і додатковою частотою щосереди з 23 вересня.
Київ – Дубай – щоденні оборотні рейси.
Київ – Каїр – із 14 вересня щопонеділка та щосереди, повернення до Києва – щосереди та щоп`ятниці.
Київ – Дюссельдорф – із 1 жовтня оборотні рейси щопонеділка, щосереди та щоп`ятниці.
Київ – Мюнхен – оборотні рейси щопонеділка та щоп`ятниці, з 16 вересня – додаткова частота щосереди.
Київ – Тбілісі – з 1 жовтня 6 разів щодня, крім суботи, зворотні рейси наступного дня шість разів на тиждень, крім неділі.
Київ – Баку – з 4 жовтня рейси щосереди та щонеділі з поверненням до Києва наступного дня.
Київ – Єреван – суботні рейси 5 та 12 вересня, а також щопонеділка до середини жовтня. Із 17 вересня – додаткові частоти щочетверга та щоп`ятниці. Зворотні рейси – кожного наступного дня.
Київ – Стамбул – оборотні рейси щодня.
Одеса – Стамбул – до 12 вересня рейси щосуботи, потім до 25 вересня щоп`ятниці. Із 4 жовтня рейси до Стамбула щопонеділка та щоп`ятниці. Зворотні рейси до 25 вересня щосуботи, а з 2 жовтня – щосереди та щоп`ятниці.
Київ – Тель-Авів – із 1 жовтня – рейси щопонеділка, щовівторка, щосереди, щочетверга та щонеділі, зворотні рейси – кожного наступного дня. Також плануються додаткові оборотні рейси 1, 3, 20, 21, 22 та 28 вересня.
Львів – Тель-Авів – із 4 жовтня оборотні рейси щонеділі.
Одеса – Тель-Авів – оборотні рейси 2, 6, 13, 20, 21, 22 вересня і з початку жовтня – щочетверга та щосуботи.
Дніпро – Тель-Авів – із 17 вересня оборотні рейси щочетверга.
Харків – Тель-Авів – із 16 до 30 вересня – оборотні рейси щосереди, з 4 жовтня – щонеділі.
Київ – Прага – з 2 жовтня оборотні рейси щопонеділка, щосереди та щоп`ятниці.
Київ – Мадрид – оборотні рейси 4 і 7 вересня.
Київ – Нью-Йорк – оборотний рейс 9 вересня.