У Єгипті розповіли про правила здачі тесту на коронавірус туристами

Влада Єгипту втретє за останній місяць змінила умови в’їзду в країну іноземних мандрівників, повідомляє АТОР.

З 1 вересня всіх іноземних туристів зобов’язали пред’являти на кордоні негативні результати тесту на COVID-19, отримані не раніше, ніж за 72 години до в’їзду. Однак ця вимога призвела до скасування бронювань: за даними єгипетських ЗМІ, до третини зарубіжних заявок по турах на курорти Червоного моря у вересні були анульовані.

Готельєри заговорили про нову кризу. В уряді країни їх почули: вимога про ПЛР-тестування іноземців збережена. Але відпочиваючі, що прилітають на узбережжі Червоного моря через аеропорти Хургади, Марса-Алам, Шарм-еш-Шейха і Таба без довідки, з 1 вересня можуть здати аналіз вже після прибуття.

Вартість ПЛР-тестування складе 30 доларів. Від надання довідок і тестування на COVID-19 по прибуттю звільнені діти до шести років.

Поки не ясно, протягом якого часу будуть готові результати, і де повинні знаходиться іноземні туристи під час їх очікування.

Втім, нововведення влади місцеві туроператори називають “напівзаходами”: на їхню думку, ПЛР-тестування на місці не допоможе наростити турпотік, так як це все одно призведе до зростання витрат на відпочинок. Наприклад, сім’ї з трьох осіб (з дитиною старше шести років) потрібно заплатити 90 доларів. У той же час конкуренти Єгипту – це Туреччина, Туніс – приймають відпочиваючих без особливих умов.