Чехія виграла у Словаччини, Шотландія і Ізраїль переможця не виявили

У Лізі націй завершилися два матчі другої групи Ліги В. Словаччина на своєму полі приймала Чехію і зазнала поразки (1:3). Всі чотири голи були забиті після перерви.

На 48-й хвилині Володимир Цоуфаль вивів Чехію вперед. На 53-й хвилині Боржек Дочкал з пенальті подвоїв перевагу своєї команди, а Міхал Крменчік на 86-й хвилині зробив рахунок 3:0. Михайло Олександру Балута відіграв один м’яч, але уникнути поразки господарі не змогли.

В іншому матчі Шотландія і Ізраїль поділили очки, зігравши внічию (1:1). На гол Райана Крісті на 45-й хвилині ізраїльтяни відповіли точним ударом Ерана Захаві на 73-й хвилині.

Чехія набрала 3 очки і лідирує в групі. Шотландія розташувалася на 2-й позиції, а Ізраїль йде третім.

Голи: Цоуфаль, 48 (0: 1), Дочкал, 53 (0: 2, з пенальті), Крменчік, 86 (0: 3), Балута, 88 (1: 3).

Голи: Крісті, 45 (1: 0), Захаві, 73 (1: 1).