В Україні хочуть змінити правила для працівників

В Україні через кардинальні зміни на ринку праці “слуги народу” пропонують ввести нові правила віддаленої роботи. Згідно з ними, роботодавець офіційно зможе оформляти контракт на дистанційну роботу.

У новому законопроєкті №4051 пропонують узаконити дві форми співпраці: надомну і віддалену. Їх можна буде прописувати в контракті. Крім того, документ передбачає:

роботодавець отримає право дізнаватися про фактичне місце проживання співробітника;
в електронній формі ознайомитися з договором, нормативними актами, з усіма документами, з якими має бути ознайомлений працівник;
забезпечити можливість поєднати роботу вдома з роботою в звичайному режимі на території роботодавця;
зобов’язати роботодавця організувати безпечну й комфортну роботу вдома.
Крім того, в документі сказано, що допускати роботу віддалено можна тільки за умови, якщо співробітник має необхідні навички та житлово-побутові умови.

“Ми звикнемо до формату віддаленої роботи, зможемо працювати з будь-якої точки світу. Система державних і політичних інститутів, система освіти також поступово змінюватимуться”, – розповідають в одному з кадрових порталів.

Експерти впевнені: українські роботодавці й до карантину активно практикували віддалену роботу без надання робочого місця, а іноді навіть без офіційного оформлення. Для таких співробітників ситуація практично не зміниться: вони, як і раніше, будуть безправними.

В Україні за час карантину кількість безробітних зросла на 73% – до 477 тис. осіб, йдеться в даних Державної служби зайнятості. Фактично програму Кабміну про створення 500 тис. робочих місць провалено.