Трамп висунутий на Нобелівську премію миру

Прес-секретар Білого дому виступила із заявою з приводу висунення президента Дональда Трампа на Нобелівську премію миру.

«Президент Дональд Трамп був номінований на Нобелівську премію миру 2021 року за його лідерську роль в посередництві в досягненні «договорів Авраама», які привели до повної нормалізації відносин між Ізраїлем та Об’єднаними Арабськими Еміратами та ознаменували собою важливий крок на шляху до більш мирного Близького Сходу , – заявила прес-секретар. – Та історичної ваги дипломатичний прорив у відносинах між Ізраїлем та Об’єднаними Арабськими Еміратами є найбільш значним кроком до миру на Близькому Сході більш ніж за чверть століття».

Вона додала, що мирні угоди користуються широкою підтримкою світової громадськості. Вона також зазначила оптимізм з приводу того, що регіон, нарешті, може встати на шлях подолання кризи.

«Об’єднавши двох найближчих партнерів Америки в регіоні, що багато хто вважав неможливим, ця угода створить більш мирний, безпечний і процвітаючий Близький Схід», – сказала Кейлі Макенані.

«Це мирна угода є свідченням сміливості дипломатичного підходу і бачення президента Трампа, і для нього велика честь, що Нобелівський комітет розглядає його кандидатуру, – підкреслила вона. – Президент Трамп прийме ізраїльську і еміратську делегації на церемонії підписання «договорів Авраама» 15 вересня в Білому домі».