Венедіктова призначила своїм заступником юриста Медведчука

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова представила колективу свого нового заступника – Максима Якубовського.

Про це інформує пресслужба Офісу генпрокурора, передає Укрінформ.

Генпрокурор представила свого нового заступника - Максима Якубовського

“У четвер, 10 вересня 2020 року, генеральний прокурор Ірина Венедіктова представила колективу Офісу генерального прокурора заступника генпрокурора – Максима Якубовського”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, Венедіктова привітала новопризначеного заступника у прокурорській родині, і зазначила, що знає його як патріота, справжнього українського офіцера, людину, яка займалася створенням військових прокуратур, була в АТО і має бойову нагороду.

Генпрокурор висловила переконання, що Якубовський “підсилить наші професійні ряди”.

Максим Якубовський розпочав роботу в органах прокуратури у 1996 році на посаді помічника Одеського транспортного прокурора Південно-Української транспортної прокуратури. Згодом він став наймолодшим слідчим в особливо важливих справах в українській прокуратурі. У Генеральній прокуратурі України він обіймав посади від слідчого до начальника слідчого відділу.

У 2014 році був ініціатором відтворення системи військових прокуратур. Працював у Головній військовій прокуратурі ГПУ, був заступником Головного військового прокурора, військовим прокурором Південного регіону України. У 2014-2015 роках безпосередньо виконував завдання в зоні проведення антитерористичної операції.

Водночас, за даними розслідування PROSUD, із прокуратурою пов’язане все професійне життя Максима Якубовського, крім двох років: з 2011 до 2013 рр він працював експертом Центру правових ініціатив “Правова держава”, який пов’язаний із кумом Володимира Путіна – Віктором Медведчуком.

Саме дворічною роботою в центрі Медведчука прокурор Якубовський пояснював походження своїх статків.

У 2016 році журналісти з’ясували, що сума доходів Якубовського і його родини за весь 2013 рік, враховуючи річну зарплатню і банківські накопичення, складала менше 128 тис. грн. За 2014-й він із дружиною заробив 170 тисяч.

Але журналісти знайшли в нього автомобілі Audi вартістю близько 100 тис. євро і Jeep Compass 33 тис. доларів.

Його дружина, яка офіційно працює завучем в школі має будинок площею понад 200 м² у селі Нова Дофінівка неподалік від Чорного моря.