У Криму внесли зміни в графіки подачі води

У Криму внесли зміни в графіки подачі води в Сімферополі, Сімферопольському та Бахчисарайському районах. Про це повідомляє російський уряд Криму.

Актуальні графіки подачі води в Сімферополі, Сімферопольському та Бахчисарайському районах опубліковані в російській соцмережі ВКонтакте.

Повідомляється, що з усіх питань, пов’язаних з даною ситуацією, необхідно звертатися за телефоном гарячої лінії: 8 800 506-000-8.

У МЗС Росії 11 вересня назвали водною блокадою припинення поставок дніпровської води в Крим.

З понеділка, 7 вересня, в Сімферополі, Бахчисараї та Сімферопольському районах через посуху і обміління водоймищ ввели третій, самий жорсткий етап обмежень подачі води.

Глава російського уряду Криму Юрій Гоцанюк повідомив, що графіки подачі води для жителів Сімферополя, Бахчисараю, Сімферопольського і Бахчисарайського районів можуть діяти до березня 2021 року.

Українська влада неодноразово робила заяви про те, що водопостачання анексованого Криму буде відновлено тільки після деокупацію півострова.

Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал, що з’єднує головне русло Дніпра з островом. Після анексії Криму Росією в 2014 році поставки води на півострів припинили.

Запаси води в Криму поповнюють з водосховищ природного стоку і підземних джерел. За заявами екологів, регулярне використання води з підземних джерел призвело до засолення грунту на півострові. Влада Криму регулярно закликають жителів півострова економити воду.