Кандидати в депутати зможуть замовити або отримати довідку про несудимість у СЦ МВС

У сервісних центрах (СЦ) МВС України на період виборчої кампанії з місцевих виборів змінено графік роботи для замовлення або отримання довідки про несудимість.

“Тепер подати заяву або отримати раніше замовлену (довідку) можна в сервісному центрі МВС також 14 і 21 вересня (понеділок)”, – повідомляється на сторінці МВС у соцмережі Facebook.

У відомстві нагадали, що довідку можна замовити і в електронному вигляді, вказавши свій e-mail, онлайн через сайт сервісного центру. “Це наразі особливо корисно для кандидатів в депутати”, – зазначили в МВС.

При цьому там нагадали, що електронну форму довідки потрібно замовляти лише за допомогою персонального комп’ютера, на якому встановлена ОС Windows; у разі замовлення через Bank ID отримати документ можна лише в паперовому варіанті. У МВС також просять зберігати номер довідки, щоб перевірити її готовність і легітимність.

Згідно з інформацією Головного сервісного центру МВС, зазвичай замовити довідку про несудимість в територіальному СЦ можна з вівторка по суботу, з 9.00 до 18.00 (у суботу – до 16.45), без перерви.