У Грузії назвали Саакашвілі “одним з джерел” бардаку в опозиції

Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі, який став керівником виконавчого комітету реформ в Україні, своїми заявами вносить «безлад» до лав опозиційних партій в Грузії.

Цю заяву, як повідомляє “Громадське телебачення”, 14 вересня зробив виконавчий секретар партії “Грузинська мрія” Іраклі Кобахідзе.

“Саакашвілі спочатку пообіцяв приїхати до виборів, потім він сам сказав, що приїде в листопаді, що було великим відступом, — сказав журналістам Кобахідзе. – Це показує, що в опозиції бардак, і одним з джерел цього є сам Саакашвілі».

Секретар партії також звинуватив колишнього главу держави у створенні корупційної системи в Грузії, що діяла дев’ять років. Також Кобахідзе заявив, що є відомості про причетність екс-президента до корупції в Україні.

Нагадаємо, Саакашвілі неодноразово публічно оголошував, що повернеться до Грузії і братиме активну участь у політичному житті і боротиметься за відсторонення від влади партії «Грузинська мрія». Конкретних термінів повернення він не називав, його соратники пізніше повідомили, що екс-президент зможе приїхати тільки в листопаді, якщо «Грузинська мрія» в ході жовтневих виборів втратить владу.