Путін дасть Лукашенку кредит на 1,5 млрд доларів

Президент Росії Володимир Путін заявив про готовність надати Білорусі кредит на 1,5 млрд доларів.

Як передає УНІАН, про це він сказав на зустрічі з президентом Білорусі Олександром Лукашенком у Сочі.

«Зовсім недавно з візитом у Білорусі був голова уряду РФ (Михайло) Мішустін. Він провів серйозні великі переговори, вони були успішними в усіх напрямках нашої взаємодії, і в фінансовій сфері домовилися, що Росія надасть Білорусі в цей складний момент кредит державний в 1,5 млрд доларів», – сказав Путін.

За його словами, зараз міністри фінансів ведуть переговори на професійному рівні.
Крім того, він наголосив, що Росія залишається найбільшим інвестором у білоруську економіку. Як один з проектів президент Росії назвав проект з будівництва атомної електростанції вартістю в 10 млрд доларів.

Путін додав, що у РФ і Білорусі дуже глибока і стійка кооперація з цілої низки напрямків і цілої низки галузей.

«До речі кажучи, коронавірус, він вплинув на наш торговельний оборот, на жаль, і це, власне, природно, так у всьому світі відбувається, в бік зниження рівня товарообороту. Але у зв`язку з цим, я вважаю, нам потрібно докласти додаткових зусиль, щоб не тільки відновити колишній докризовий рівень товарообороту та економічних відносин, а й створити передумови для руху вперед», – сказав Путін.

«У мене є певні пропозиції. Мені здається, потрібно і на рівні урядів, на рівні міністерств, відомств, ну й навіть окремих підприємств, вжити додаткових зусиль і кроків для того, щоб усунути наявні проблеми і, як я вже сказав, створити умови для руху вперед», – додав він.