Луческу: ми дуже мотивовані і хочемо перемогти АЗ

Головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу відповів на запитання журналістів напередодні матчу 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти нідерландського АЗ Алкмаар.

– Що можете сказати про суперника?
– Команда дуже хороша, вони підготувалися до нашої гри. У сучасному футболі всі про всіх все знають. Найголовніше – як ти зможеш підготуватися і постати перед грою з таким суперником. Більшість своїх спарингів вони зіграли вдома, тому цей виїзд буде складним для них. Ми дуже мотивовані і хочемо перемогти.

Ми знаємо добре їх гравців, весь склад. Дивились їх. Там багато талановитої молоді. Вони хоч і молоді, але давно грають разом. Також ми розглядаємо і слабкі сторони суперника і готові скористатися цими знаннями.

У нас теж молода команда, яка будується, теж багато молодих гравців. Шкода, що не всі зможуть брати участь.

– В останньому матчі в центрі захисту грали крайні захисники. Чи хвилює вас ця кадрова проблема?
– Інших варіантів не було. Такою була ситуація. Ми працювали на тренуваннях, намагалися синхронізувати їх дії на футбольному полі. Моменти біля наших воріт у Десни були через помилки захисників.

Сподіваюся, завтра хлопці покажуть високий, гарний рівень, який за короткий проміжок часу складно підняти.

– Чотири роки тому ви з Зенітом громили АЗ з рахунком 5:0. Чи може історія повторитися?
– У футболі все дуже швидко змінюється, як і в житті. Щороку щось змінюється. Думаю, гравців АЗ ми скоро побачимо в топових чемпіонатах. Команда набрала однакову кількість очок з Аяксом. Для нас вони виграли чемпіонат. Тому що за таких умов повинні присуджувати перемогу обом командам.

– На прес-конференції після закінчення матчу з Десною ви сказали, що потрібен час, щоб побудувати нову команду. Скільки є гравців, з якими ви готові йти вперед?
– Я не говорив, що команду потрібно довго будувати. У нас завтра гра, і ті гравці, які у нас є, для мене найкращі. Я впевнений в них. Незалежно від того, хто грає, у нас всі гравці основні.

– Наскільки готовий Артем Шабанов і хто з центральних захисників завтра може вийти?
– Ті гравці, які пропускали збір та тренування, в недостатній формі для того, щоб грати.

Матч «Динамо» – АЗ відбудеться у вівторок, 15 вересня, на київському НСК «Олімпійський». Початок – о 20:00.