Nord Stream 2 подала обґрунтування апеляції на рішення регулятора ФРН

Компанія Nord Stream 2, оператор «Північного потоку – 2», подала в суд Дюссельдорфа обгрунтування своєї апеляції на рішення Федерального мережевого агентства ФРН щодо відмови звільнити газопровід від вимог оновленої Газової директиви ЄС.

Про це інформує ТАСС з посиланням на прес-службу компанії.

Повідомляється, що 14 вересня компанія Nord Stream 2 «представила обгрунтування своєї апеляції (поданої 15 червня 2020 року) до Вищого регіонального суду Дюссельдорфа на рішення Федерального мережевого агентства ФРН про відхилення заявки компанії на звільнення від дії зміненої Газової директиви ЄС».

В кінці липня Nord Stream 2 AG подала апеляцію на рішення суду ЄС, який відмовився розглядати позов компанії проти дії норм Газової директиви щодо трубопроводу.

У травні суд ЄС відхилив позови Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG проти поширення норм ЄС на газопроводи з третіх країн.

Нагадаємо, роботи по будівництву “Північного потоку – 2” в даний час припинені через американські санкцій щодо європейських підрядників, що вступили в силу в грудні 2019 року. Вони передбачають заборону на в’їзд в США для представників цих компаній і заморозку будь-яких активів на території країни.

“Північний потік – 2” повинен бути прокладений по дну Балтійського моря паралельно з уже існуючим “Північним потоком”. Країни, через територіальні води яких проходить новий газопровід (Фінляндія, Швеція, Німеччина, Данія), дозволили прокладку труб. США і ряд європейських держав виступають проти спорудження газопроводу. На їхню думку, він підсилить залежність Європи від поставок російського газу.