Клуб Яремчука звільнив головного тренера

Бельгійський “Гент” оголосив про відставку головного тренера Ласло Болоні. Співпраця з 67-річним фахівцем було припинено через несприятливу атмосфери в колективі.

Про це повідомляється на сайті клубу.

Обов’язки головного тренера буде виконувати Вім Де Деккер, який був асистентом Болоні в “Антверпені” і “Гент”.

Яремчук на тлі конфлікту з тренером не потрапив у заявку Гента – українець  вимагає трансфер в інший клуб, – ЗМІ - Футбол 24

Раніше у Болоні виник конфлікт з українським форвардом Романом Яремчуком. Нападник висловив невдоволення рівнем гри команди після перемоги над “Мехеленом” (1:0) в 4 турі чемпіонату Бельгії, в якому сам відзначився результативним пасом. Українець заявив, що команда грає, як клуб з другого дивізіону через те, система ще не зовсім налагоджена. На що тренер відповів, що футболістові слід вибрати інший клуб, якщо він незадоволений.

Після цього Яремчук не потрапив в заявку на матч проти “Ейпена” (1:2). Болоні пояснив це втомою гравця після виклику в збірну України. Роман Безус та Ігор Пластун, які також прибули з розташування національної команди, провели повну зустріч в запасі.

Після цього український нападник подав запит керівництву “Гента” на трансфер.

У чемпіонаті “Гент” йде на 16-му місці. Вже завтра, 15 вересня Гент почне свої виступи в Лізі чемпіонів. Суперником бельгійців стане Рапід, початок матчу о 21:00.