ТКГ не може завершити війну на Донбасі – Резніков

Війна на Сході України не може закінчитися на переговорах тристоронньої контактної групи в Мінську. Завершити цей конфлікт можна лише на рівні лідерів держав.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграція тимчасово окупованих території Олексій Резніков в ефірі телеканалу «Прямий».

За його словами, «віртуальний Мінськ» не зможе закінчити війну – для її завершення необхідно залучення лідерів країн, зокрема Володимира Зеленського та Володимира Путіна.

Резніков додав, що наразі завдяки участі політичних радників вдалося відновити зв’язок між ТКГ та «нормандським» форматом.

Також він прокоментував позицію Україну щодо проведення місцевих виборів на територію ОРДЛО та реакцію на неї російської делегації.

«Їм (російській делегації – ред.) було роз’яснено, що це постанова (про проведення місцевих виборів – ред.) разового характеру, вона регулює тільки вибори 25 жовтня місцеві й не розповсюджується на вибори в окупованому Криму та на окупованій частині Донбасу. Нагадали, що навіть в тому ж самому комплексі заходів чітко сказано, що вибори в ОРДЛО мають відбуватися за окремим законом, який ще не обговорений, не написаний і, відповідно, не прийнятий парламентом», – сказав Резніков.