ДПСУ: контрабандні товари на понад п’ять мільйонів гривень виявлено на Луганщині

У ході розвантаження та огляду мішків прикордонники виявили бейсболки у кількості 45915 штук та 33 ящики тютюну для кальяну.

Як передає прес-служба ДПСУ, учора вранці під час моніторингу державного кордону неподалік населеного пункту Ноздрівка прикордонники Луганського загону зі складу Об’єднаних сил виявили два білих поліетиленових мішки, що лежали на ґрунтовій дорозі.

В ході подальшого руху вздовж державного кордону військовослужбовці спостерігали ще декілька схожих мішків на стороні Російської Федерації. Згодом, на території України, прикордонники виявили і старенький вантажний автомобіль марки «Газ-53» російської реєстрації з причепом, завантаженим мішками.

Транспортний засіб із причепом доставлено до відділу прикордонної служби. У ході розвантаження та огляду мішків прикордонники виявили бейсболки у кількості 45915 штук та 33 ящики тютюну для кальяну. Попередня сума оцінки товару склала 5 мільйонів 130 тисяч гривень.

Автівку, причіп та товари прикордонники передали співробітникам податкової поліції. Наразі тривають заходи з пошуку осіб, причетних до протиправної діяльності.