Олексій Навальний розповів про відновлення після отруєння

Відомий російський опозиціонер Олексій Навальний в суботу, 19 вересня, розповів на своїй сторінці в соцмережі Instagram, як проходить його відновлення після важкого отруєння.

За словами політика, він ще не може самостійно налити собі води або користуватися телефоном, але зазначив, що ще недавно був не в змозі розмовляти і нікого не дізнавався.

“Щоранку до мене приходив доктор і говорив: Олексій, я приніс дошку, давайте придумаємо, яке на ній написати слово. Це приводило мене у відчай, тому що хоч я вже і розумів в цілому, що хоче доктор, але не розумів, де брати слова”, – розповів Навальний. За словами опозиціонера, у нього тремтять ноги, коли він йде по сходах, але зараз він вже розуміє, що перед ним сходи, “а раніше б просто тупо стояв і дивився”.

Навальний гаряче подякував лікарям з берлінської клініки “Шаріте”, які, за його словами “перетворили його з “технічно живої людини” у того, хто має всі шанси знову стати вищою формою істоти сучасного суспільства – людиною, яка вміє швидко гортати instagram і без роздумів розуміє, де ставити лайки”.

Отруєння Олексія Навального
Засновнику Фонду боротьби з корупцією Олексію Навальному стало погано 20 серпня на борту літака, що летів з Томська до Москви. Після екстреної посадки в Омську політика госпіталізували. 22 серпня Навального доставили для лікування до Німеччини, в берлінську клініку “Шаріте”. Політик перебував у комі 19 днів.

2 вересня уряд ФРН заявив, що Олексій Навальний був отруєний речовиною з групи “Новачок”. “Спеціальна лабораторія Бундесверу представила чіткий результат: Олексій Навальний став жертвою замаху із застосуванням хімічної нервово-паралітичної речовини сімейства “новачок”, – вказала канцлер ФРН Ангела Меркель. Пізніше до такого ж висновку прийшли лабораторії у Франції та Швеції. Москва заперечує всі звинувачення в причетності до замаху на Олексія Навального.