ЗМІ: правоохоронці перехопили адресовану Трампу посилку з отрутою

Співробітники правоохоронних органів США раніше на цьому тижні перехопили адресований лист президенту країни Дональду Трампу, який містив рицин – отруйна речовина, яку отримують з касторових бобів.

Про це в суботу повідомила телекомпанія CNN з посиланням на два джерела в органах внутрішніх справ.

Як нагадує телекомпанія, вся кореспонденція, що надходить в Білий дім, перш проходить попередню перевірку поза його межами. В даний час розслідуванням події займаються Федеральне бюро розслідувань (ФБР) і Секретна служба США. Повідомляється, що лист був посланий з Канади, його відправник поки не затриманий.

ФБР підтвердило факт перехоплення підозрілого листа. “ФБР зі своїми партнерами з секретної служби США та інспекції поштової служби вивчають підозрілий лист, отриманий на поштовому об’єкті уряду США. В даний час немає відомостей про наявність загрози громадській безпеці”, – йдеться в короткому повідомленні, розміщеному в суботу в Twitter бюро.

Рицин є білковою отрутою рослинного походження. Якщо його проковтнути, може викликати нудоту, блювоту, внутрішню кровотечу, привести до відмови органів і смерті. Протиотрути від рицину немає.