Трамп заявив про крадіжку Росією інформації про гіперзвукової ракети

Росія змогла створити гіперзвукову ракету, скориставшись для її побудови інформацією, викраденої у адміністрації президента Барака Обами.

Президент Дональд Трамп заявив про це ввечері в п’ятницю, звертаючись до своїх прихильників, які зібралися на передвиборному мітингу в штаті Міннесота.

«Ви знаєте, що у них є супер-пупер-гіперзвукова ракета – я називаю її супер-пупер, бо її швидкість в п’ять разів перевищує швидкість звичайної ракети … Але Росія отримала цю інформацію від адміністрації Обами. Росія вкрала цю інформацію … і вони побудували (ракету) », – заявив Трамп.

Однак, за словами президента, у США тепер є набагато більш потужна зброя: «Найкраще, найнеймовірніше, на жаль, саме смертоносне». Трамп при цьому не назвав характеристики і вид цієї зброї, пославшись на секретність цієї інформації.

«Ми хотіли б ніколи його не використовувати. Але у нас є найбільше зброю в історії », – заявив президент, за словами якого, це озброєння є« предметом заздрості всього світу », включаючи керівників Китаю і Росії, які« знають, що у нас є речі, про які вони навіть не чули раніше ».

«Тепер все, що я роблю, – це говорю світу, що у нас наймогутніша зброя в світі. Я навіть не кажу, яке саме. Ви навіть не хочете про це знати … Боже, допоможи нам, якщо нам коли-небудь доведеться його використовувати. Але у нас є наймогутніша зброя, коли-небудь створена людиною », – підкреслив Трамп.