Один з розробників “новачка” вибачився перед Навальним (відео)

Хімік, який проживає в США, один з розробників бойової отруйної речовини “Новачок” Віл Мірзаянов приніс вибачення отруєному опозиціонеру Олексію Навальному.

«Приношу свої глибокі вибачення Навальному за те, що я брав участь у цьому злочинному бізнесі – розробці цієї речовини, якою він отруївся», — заявив хімік в ефірі телеканалу “Дождь”.

Віл Мірзаянов вибачився перед Навальним / скріншот

За словами вченого, виявлені у Навального симптоми цілком характерні для отруєння «Новачком». Процес відновлення після подібного отруєння може зайняти близько року.

Отруєння Олексія Навального
Засновнику Фонду боротьби з корупцією Олексію Навальному стало погано 20 серпня на борту літака, що летів з Томська до Москви. Після екстреної посадки в Омську політика госпіталізували. 22 серпня Навального доставили для лікування до Німеччини, в берлінську клініку “Шаріте”. Політик перебував у комі 19 днів.

2 вересня уряд ФРН заявив, що Олексій Навальний був отруєний речовиною з групи “Новачок”. “Спеціальна лабораторія Бундесверу представила чіткий результат: Олексій Навальний став жертвою замаху із застосуванням хімічної нервово-паралітичної речовини сімейства “новачок”, – вказала канцлер ФРН Ангела Меркель. Пізніше до такого ж висновку прийшли лабораторії у Франції та Швеції. Москва заперечує всі звинувачення в причетності до замаху на Олексія Навального.