Колос впевнено обіграв Рух

Ковалівський “Колос” переміг новачка Прем’єр-ліги “Рух” у поєдинку 3-го туру УПЛ. Поєдинок на “Арені Львів” закінчився з рахунком 2:1 на користь команди Руслана Костишина.

Обидва голи гості провели в першому таймі. Дубль оформив Євген Морозко. На 4-й хвилині йому асистував зірковий форвард Євген Селезньов, який відзначився першою результативною дією за нову команду, а на 20-й півзахисник Олег Ільїн.

“Рух” скоротив відставання в рахунку лише наприкінці поєдинку, на п’ятій компенсованій хвилині пенальті реалізував Ростислав Русин. Часу, щоб врятувати нічию, у львівської команди вже не залишилося.

Після трьох турів “Колос” набрав 6 очок і посідає 3-тє місце у турнірній таблиці. “Рух” програв два стартові матчі та перебуває на 13-й сходинці. Одноосібним лідером чемпіонату є “Ворскла” (9 балів).

Українська Прем’єр-ліга. 3-й тур.

«Рух» – «Колос»– 1:2

Морозко (4; 20) – Русин (90+4).

Стаменкович (29), Заставний (61) – Мілько (10), Чорноморець (90+1), Костишин (90+6).

На 90+4-й хвилині Кондраков не реалізував пенальті (воротар)

«Рух»: Бандура – Заставний, Дуць (Кухарук, 46), Стаменкович, Парамонов, Гіліга – Мартинюк, Копина (Русин, 89) – Мисик (Кондраков, 72) – Ернест (Климчук, 46), Кухаревич.

«Колос»: Волинець – Кравченко, Гавриш, Максименко (Петров, 46), Чорноморець – Оріховський (Смирний, 76), Мілько, Костишин, Ільїн – Морозко (Антюх, 85), Селезньов (Ісаєнко, 76).

Стадіон: «Арена Львів» (Львів).

Арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса).

24 вересня о 21:45 “Колос” на виїзді зіграє з хорватською “Рієкою” в 3-му етапі кваліфікації Ліги Європи. Переможець вийде у раунд плейоф, де зустрінеться із сильнішим пари “Копенгаген” (Данія)/ Пяст (Польща).

23 вересня о 19:00 “Рух” проведе матч 2-го туру УПЛ проти “Шахтаря”, який був перенесений через спалах коронавірусу у львівському клубі.

У 4-му турі Прем’єр-ліги “Колос” прийме ще одного новачка – “Інгулець”, а “Рух” у Чернігові зустрінеться з “Десною”. Обидва матчі відбудуться 27 вересня о 19:30.