Модернізовані ракети для “Вільхи” успішно пройшли випробування в рамках підготовки до навчань “Об’єднані зусилля – 2020”

На одному з полігонів Херсонської області в рамках підготовки до стратегічних навчань “Об’єднані зусилля – 2020” було успішно проведено ракетні випробування для комплексу “Вільха”, повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України “Армія Інформ”.

“На замовлення Міністерства оборони України ми модернізували значну партію ракет для комплексу “Вільха”. Сьогодні пройшли успішні випробування, й тепер ця партія ракет може бути передана до Збройних сил України”, – розповів генеральний конструктор – генеральний директор КБ “Луч”, Герой України Олег Коростельов.

За словами Коростельова, систему управління радянського зразка було замінено на нову високоточну систему наведення ракети на ціль. Також після модернізації бойова частина ракети буде вже не осколково-фугасна, а касетна, що, у свою чергу, значно збільшить показники точності попадання і площу ураження.

Реактивна система залпового вогню “Вільха” призначена для ураження на далеких відстанях броньованої, легкоброньованої і неброньованої техніки, живої сили противника, руйнування командних пунктів, вузлів зв’язку, об’єктів військово-промислової структури, наземних споруд складського та іншого призначення.