Юрченка арештували з альтернативою застави

Суд обрав запобіжний захід нардепу Олександру Юрченку, якого підозрюють в одержанні неправомірної вигоди з використанням законних повноважень і обов’язків.

Суд обрав запобіжний захід народному депутату Олександру Юрченку, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють в одержанні неправомірної вигоди з використанням законних повноважень і обов’язків.

Таке рішення 21 вересня ухвалила слідча суддя Вищого антикорупційного суду Ольга Саландяк.

«Клопотання детектива погодженого генеральним прокурором – задовольнити частково. Застосувати до Олександра Юрченка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою», – оголосила суддя.

Юрченка заарештували з альтернативою застави в 3 млн грн.

Нагадаємо, 17 вересня САП повідомила нардепу Олександру Юрченку про підозру в отриманні неправомірної вигоди з використанням законних повноважень і обов’язків. Раніше в цій справі НАБУ оприлюднило відеодокази.

Колишній член фракції Слуга народу Гео Лерос заявив про затримання Національним антикорупційним бюро помічника народного депутата Олександра Юрченка.

Пізніше стало відомо, що мова йде про Івана Фіщенка. Його відправили під варту, проте Міщенко вніс 1,5 млн грн застави і вийшов з СІЗО.