Встановлені ще три російські військові частини, які брали участь у захопленні Криму

Волонтери міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm встановили, що військовослужбовці ще трьох російський військових частин брали участь у захопленні Криму.

За даними волонтерів, мова йде про російських військовослужбовців 382-го окремого батальйону морської піхоти (ОБМП) Чорноморського флоту Росії (в/ч 45765), 727-го ОБМП Каспійського флоту Росії (в/ч 20264) і встановлено участь 205-го загону управління допоміжного флоту Чорноморського флоту Росії (в/ч 43535), пишуть Крим реалії.

InformNapalm посилається на сторінки військовослужбовців у соціальних мережах, де опубліковані фото медалі «За повернення Криму», а також фото, зроблені в Криму, що датуються березнем 2014 року.

У Міністерстві оборони Росії не коментували інформацію волонтерів.

Раніше волонтери InformNapalm встановили факт участі гвардійського ракетного крейсера «Москва» у захопленні Криму.

До цього InformNapalm представив докази, що свідчать про участь в операції із захоплення Криму кораблів 184-ї бригади охорони водного району (184 БрКОВР) Новоросійської військово-морської бази Чорноморського флоту Росії, а також військовослужбовців зі складу 197-ї бригади десантних кораблів Чорноморського флоту Росії.