У ВР пропонують передбачити в держбюджеті 2021 року 100 млн грн на Український молодіжний фонд

Народні депутати подали поправку до проекту державного бюджету на 2021 рік, щоб передбачити 100 млн грн на Український молодіжний фонд, створення якого передбачає законопроект «Про основні засади молодіжної політики».

Про це повідомив народний депутат Олександр Санченко під час національної радіодискусії «Якою має бути молодіжна політика».

За його словами, на кінець 2020 року буде ухвалений і закон «Про основні засади молодіжної політики», і відповідний «рядок» у бюджеті. Це допоможе стартувати Українському молодіжному фонду вже в 2021 році.

«Десь 63 мільйони є в міністерства на профільні програми, які мають «перекочувати», і ми спробуємо знайти ще 37 мільйонів, щоб це підтримав Комітет. Якщо цього не відбудеться, Фонд з’явиться через рік», — зазначив нардеп і автор законопроекту № 3718 «Про основні засади молодіжної політики».

Саме проект закону №3718 передбачає створення Українського молодіжного фонду для конкурсного фінансування проектів молоді. Він ухвалений в першому читанні.

Приклад для роботи Фонду — Український культурний фонд, зокрема його процедури фінансування, процеси ухвалення рішень і співпраця з міжнародними донорами.