ФСБ стверджує, що затримала в Криму двох підозрюваних в екстремізмі

Управління ФСБ Росії в Криму стверджує, що затримало двох чоловіків, одного з яких підозрюють «у дестабілізації ситуації», а іншого «в публічному виправданні та пропаганді тероризму й екстремізму».

Про це повідомляють кримські та російські ЗМІ з посиланням на прес-службу відомства.

«У вересні 2020 року українець поширив на території міст Криму листівки, що містять заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації, після чого 19 вересня затриманий співробітниками ФСБ. Крім того, 21 вересня ФСБ затриманий громадянин Росії 1992 року народження, причетний до публічного виправдання і пропаганди тероризму й екстремізму. У затриманого виявлено та вилучено компоненти вибухових речовин, предмети, зовні схожі з вогнепальною зброєю і боєприпасами, листівки екстремістського змісту, а також інші предмети, що свідчать про протиправну діяльність затриманого», – йдеться у повідомленні, пишуть Крим реалії.

Зазначається, що підконтрольний Росії суд у Криму заарештував двох підозрюваних. При цьому не уточнюється, на який термін.

Коментарів затриманих, а також їхніх адвокатів наразі немає.

У травні цього року російські правоохоронці стверджували, що затримали «члена екстремістської організації» в Сімферополі.